Pytania i odpowiedzi


Szukasz więcej informacji na temat serwisu Pomocnik Finansowy i szybkich pożyczek przez internet? Sprawdź najczęściej zadawane pytania zwane w skrócie FAQ. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Ciebie pytanie lub pytania zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.


Pomocnik Finansowy jest dostawcą szybkich pożyczek przez internet i wybiera spośród kilkudziesięciu dostawców najlepszą pożyczkę dla Ciebie. Pomocnik Finansowy nie pobiera żadnych opłat za pośrednictwo, nie masz obowiązku zawierania umowy z wybraną przez nas firmą.

Składanie wniosku online przez Pomocnik Finansowy jest szybkie i łatwe. Wypełniasz formularz kontaktowy, potwierdzasz złożenie wniosku kodem otrzymanym w wiadomości SMS. Potem wystarczy tylko poczekać na kontakt telefoniczny konsultanta, wybrać najkorzystniejszą ofertę i odebrać pieniądze.

Od 50 złotych do 25.000 złotych w zależności od przedstawionej przez konsultanta danej firmy oferty.

Szczegółowe zasady i warunki udzielenia pożyczki mogą się różnić dla każdej firmy świadczącej usługi pożyczkowe. Na pewno trzeba mieć 18 lat, posiadać konto w banku i stały dochód. Konsultant danej firmy podczas rozmowy przedstawi dostępną ofertę, należy pamiętać że nie ma obowiązku skorzystania z niej.

Pożyczkodawca musi wiedzieć, że jesteś prawdziwą osobą, która składa wniosek. Poza tym musi ocenić Twoją zdolność kredytową.

Pomocnik Finansowy nie sprawdza rejestrów dłużników, ani nie ocenia historii kredytowej. Niektórzy pożyczkodawcy również tego nie kontrolują, ale inni tak. Każdy przypadek jest indywidualny, więc nawet z negatywnymi wpisami w BIK lub innych bazach klient ma szansę na otrzymanie pożyczki.

Każdy pożyczkodawca sprawdza historię płatności wnioskodawcy w różnym stopniu lub nie sprawdza jej wcale. Złożenie wniosku nie kosztuje ani grosza, więc warto spróbować.

Wypełnienie prostego wniosku nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Następnie należy poczekać na kontakt konsultanta który następuje tego samego dnia roboczego, w niektórych przypadkach już w ciągu 10 minut po złożeniu wniosku.

Zgłoszenie przyjmowane jest wyłącznie drogą internetową poprzez wniosek w serwisie Pomocnik Finansowy. Należy wypełnić formularz, potwierdzić go kodem z otrzymanego SMS i poczekać na kontakt telefoniczny konsultanta. W przypadku braku możliwości kontaktu telefonicznego wniosek zostanie odrzucony.

Złóż wniosek już teraz!


Serwis Pomocnik Finansowy nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. Pomocnik Finansowy ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej